Vánoce ve Španělsku
Podcast

Vánoce ve Španělsku komentuje španělský ptáček

Čím se liší Vánoce ve Španělsku od těch českých? Kdy španělské děti dostávají dárky? A co říkají Španělé na českého vánočního kapra s bramborovým salátem? To vše a mnohem víc komentuje španělský ptáček.

Hodnocení článku:

[Celkem hlasů: 2 Průměr: 5]

Pošli to přátelům…

2 komentářů

  • Děkujeme za praktické rady

    Ahoj kluci, mockrát děkuju za praktické rady! A ještě k tomu Vámi příjemně a s humorným nadhledem předkládané. A mám dotaz. Ve španělských bankách máte vklady pojištěny do jaké výše? V ČR je to do výše ekvivalentu 100.000 EUR, v Německu je to snad neomezeně (možná se ale pletu), jak to je ve Španělsku prosím? A protože budu zakládat účet v Portugalsku, kde je také Santander bank (je španělská, že?), doporučili byste právě tu? A krásný zbytek víkendu. Jé, kocourek usnul. Dělá dobře, ten finance neřeší, když má pracovité páníčky:)

    • modrasek

      Ahoj, moc děkujeme za milý komentář. K tvému dotazu: ve španělských bankách jsou vklady pojištěny také do výše 100.000 EUR (na osobu a na banku). Takže pokud má někdo např. úspory u dvou různých bank a u každé 100.000 EUR, je to pojištěné komplet. Santander je španělská banka a je moc dobrá, my máme účty u její low-cost dcery OpenBank a jsme moc spokojení. Poskytuje kvalitní servis a má velmi dobré internetové bankovnictví samozřejmě včetně uživatelsky přívětivé aplikace. Krásnou neděli, zdraví i naše kočky 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *