rekonstrukce bytu ve Valencii
O životě

Příprava rekonstrukce bytu ve Valencii

Jakmile jsme vybrali dodavatele rekonstrukce bytu ve Valencii, už šlo o rozjetý vlak. To je velká výhoda, pokud aplikujete metody projektového řízení i v soukromém životě. Měli jsme podrobný plán úkonů včetně časové osy, jen jsme ho průběžně vylepšovali a přidávali do něj nové detaily, ale projekt “stěhování k moři” mohl běžet a my měli jistotu, že na nic důležitého nezapomeneme ani nepropásneme žádný termín. Navíc jsme mohli průběžně sledovat, zda vše beží podle plánu a nenabíráme žádný skluz.

Nájemníci měli smlouvu na dobu určitou, která se pravidelně obnovovala, takže jsme jim dali včas vědět, že už ji prodlužovat nebudeme. Jak se termín převzetí bytu blížil, nájemníci nás požádali, jestli by nemohli v bytě zůstat o týden nebo dva déle, protože sami rekonstruovali byt, ale měli zpoždění a museli by se stěhovat do rozestavěného. My jsme už ale měli vše nasmlouvané tak, že jsme jim nemohli vyhovět. Nakonec jsme měli s ohledem na nečekanou situaci, kterou přinesl covid, obrovské štěstí, že to tak dopadlo, protože pokud bychom jim vyhověli, možná by tam bydleli ještě teď. 

Tím byl jasně dán den D, protože byt jsme měli převzít 5. března 2020 a ten den mohla začít rekonstrukce. Už na začátku prosince 2019 jsme podepsali smlouvu s dodavatelem, s majitelem firmy jsme navštívili byt, aby si mohl vše důkladně zaměřit. Také jsme si tak mohli potvrdit, že všechny zdi, které jsme chtěli zbourat, je možné odstranit, aniž by to narušilo statiku budovy. Maratón pokračoval v show roomu firmy, kde jsme vybrali veškeré materiály od podlahových krytin, dlažby, obkladaček, odsouhlasili jsme návrh kuchyňské linky, vybrali sprchový kout a upřesnili výběr oken.

rekonstrukce bytu ve Valencii 2

Byl to tak intenzivní den, že jsme večer odjížděli do Madridu úplně vyčerpaní, ale šťastní, že máme všechno podstatné vyřešené a že na začátku března bude vše připravené a rekonstrukce bytu ve Valencii bude moct začít.

Hodnocení článku:

[Celkem hlasů: 0 Průměr: 0]

Pošli to přátelům…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *